Kniha návštev

Re:kontaktovanie

Vlk 06.01.2011
Neser sa a napíš čo ťa napadne na akúkoľvek tému, pridaj foto plus svoju prezývku ak chceš a pošli mi to. Ja to tam nasáčkujem.
Budem len a len rád.

ODPOVED NA NAPADANIE

Karol GREGO 20.11.2010
Pan VLK77 nedajte sa otravit traposmi ktory vas napadaju bez toho aby oni daco vytvorili. Ja chodim vyse 20 rokov do prirody a aj som profesionalny vojak a aj tak som sa tu u vasd docital vela uzitocnych veci zaco vam dakujem ako aj zato ze konecne aj na slovensku jestuje takato stranka! s pozdravom

Re:ODPOVED NA NAPADANIE

Vlk 26.12.2010
Ďakujem za pochvalu. Bol by som rád keby ste ma kontaktovali :D. A ospravedlňujem sa že som sa neozval skôr.

kopirovanie

filip 24.09.2010
Neni vam trocha trapne mat na stranke okopirovane a prelozene clanky ktore povodne napisal niekto iny:
Napriklad toto:
https://vlk77.webnode.sk/news/noz-vynalez-ktory-ovplyvnil-ludstvo/
je len prelozeny clanok z knife:
https://knife.cz/Knifecz/%C4%8Cl%C3%A1nky/tabid/55/ctl/Details/mid/382/ItemID/184/Default.aspx

a toto:
https://vlk77.webnode.sk/news/test-na-vyber-noza-1/

je tento prelozeny clanok:

https://knife.cz/Knifecz/%C4%8Cl%C3%A1nky/tabid/55/ctl/Details/mid/382/ItemID/185/Default.aspx

Re:kopirovanie

Vlk 15.10.2010
Ak by si si dole prečítal, tak je tam napísané že je to poskladané a niečo je moje. Ja netvrdím že som napísal všetko. A ďalej je aj v predu uvedené že táto webka je pre priateľov a za účelom zhromaždenia maximálneho množstva údajov o tomto spôsobe života a aby to nemuseli kade tade hľadať. Áno a sú preložené kvôli tomu aby to pochopili aj mladý chalani z východu ktorý až tak dobre česky nerozumejú. Ale inak dobrá pripomienka, ďakujem. A ak máš čím prispieť ty tak máš volné pole.

Pôvod článkov

Jaro 21.08.2010
Ahoj, tento web sa mi veľmi páči a našiel som tu odpovede na veci, ktoré ma už dlhšie zaujímali. Zároveň ťa ale chcem poprosiť či si mohol ku článkom pridávať aj zdroje, z ktorých tieto informácie čerpáš (weby,www stránky , knihy) :-)

Re:Pôvod článkov

Vlk 23.08.2010
Ahoj ! Veľmi rád by som ti sprístupnil moje zdroje, problém je v tom že články sú viac menej moje výtvory alebo zložené aj 20 častí. To by potom pod tým článkom mohol byť ďalší len zo zdrojov :D ! Ale ak mi napíšeš čo konkrétne ťa zaujíma a ja si spomeniem pošlem ti odkaz. O.K.?

Nové maskáče

Ivča 22.06.2010
Ahoj, chcem poprosiť o radu. Často a rada chodím len tak do lesa, no a často ide aj o celodennú túru. Obyčajne si hodím na seba staré rifle, ale je to dosť nepohodlné. Tak som kukla na tie stránky, ktoré radíš, čo sa týka nákupu maskáčov a našla som pekné maskáčové nohavice za super cenu, ide však o klasické mužské nohavice len malé číslo. Tak prosím o radu. Mám si kúpiť tieto lacnejšie, alebo pohľadať ženské, ktoré sú však trikrát drahšie? Ďakujem za radu.

Re:Nové maskáče

Vlk 22.06.2010
Ahoj! 1.čo je to super cena ?, 2. aký typ a materiál to je ? 3. mala si ich oblečené a ako sa v nich cítiš ? Rifle považujem dobré na krátku nedeľnú prechádzku z rodinkou. Ja som ich nosil tiež ale odreniny a zaparenie ( nevravím o tom ako sa zarežú do zadku :D ) proste brutál. Ak sú to vojenské orig. gate tak sa oplatí mať také. Sú väčšinou veľmi pohodlné v rozkroku volnejšie a dajú sa upravovať. Aj materiál je dosť príjemný a niečo vydrží. Proste treba to obliecť a skúsiť.

Re:Nové maskáče

Robo 06.10.2010
Myslim si že v tomto pripade je to jedno v podstate podla mna je najdoležitejšie aby sa v tom človek dobre cítil.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok